Ikke-understøttet browser

Den webbrowser, du bruger i øjeblikket, understøttes ikke længere, og som sådan fungerer funktionerne på denne hjemmeside muligvis ikke som forventet. Vi råder dig til at opdatere til en aktuelt understøttet browser (såsom Chrome, Edge eller Firefox) for at forbedre din sikkerhed, hastighed og overordnede oplevelse.

Log ind / Tilmeld dig

Som medlem hos Gear4music kan du hurtigt se og spore dine tidligere ordrer og vælge at modtage vores seneste tilbud.
  • Elektriske guitarer

      Guitar brands

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Charvel
      • Epiphone
      • ESP
      • EVH
      • Fender
      • Fender Custom Shop
      • Gibson
      • Gibson Custom
      • Gretsch
      • Ibanez
      • Jackson
      • JET Guitars
      • Music Man
      • PRS Guitars
      • Rickenbacker
      • Schecter
      • Sterling by Music Man
      • Spira
      • Squier by Fender
      • Yamaha
      • Flere guitarbrands

      Guitartyper

      • Nybegynderpakker
      • Nybegynder elektriske guitarer
      • Semi-akustiske guitarer
      • Børneguitarer
      • Venstrehåndsguitarer
      • Lap Steel
      • DIY guitarsæt
    • Extended range guitarer

      • 7-strengede guitarer
      • 8-strengede guitarer
      • 12-strengede guitarer
      • Double neck-guitarer
      • Barytonguitarer
      • Multiscale-guitarer

      Guitarforstærkere

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Blackstar
      • Boss
      • EVH
      • Fender
      • Laney
      • Line 6
      • Marshall
      • Orange
      • Peavey
      • PRS
      • Roland
      • Vox
      • Yamaha
      • Flere forstærkerbrands
    • Typer af guitarforstærkere

      • Comboforstærkere til guitarer
      • Forstærkertoppe
      • Guitarkabinetter
      • Rørforstærkere
      • Hovedtelefonsforstærkere
      • Øvelsesforstærkere

      Forstærkertilbehør

      • Forstærkeredæmpere
      • Guitarforstærkerkufferter
      • Forstærkerovertræk
      • Fodpedaler
      • Dele & reservedele
      • Forstærkerstativer

      Pedaltilbehør

      • Pedalbræt
      • Patchkabler
      • Pedal-controllere
      • Splitkabler
      • Strømforsyninger
    • Guitarpedaler

      • Amp Simulator Pedaler
      • Boost pedaler
      • Chorus Pedaler
      • Kompressor
      • Delay
      • Distortion
      • Trommemaskine
      • EQ
      • Flanger
      • Fuzz
      • Guitar-synthesizer
      • Looper
      • Multieffekter
      • Oktav
      • Overdrive
      • Pedalpakker
      • Phaser-pedaler
      • Reverb
      • Tremolo
      • Wah
      • Flere guitarpedaler
    • Tilbehør

      • Tilbehørspakker
      • Tasker og kufferter
      • Kabler
      • Capoer
      • Rengøring og redskaber
      • DVD'er og undervisning
      • Ørebeskyttelse
      • Gaver og beklædning
      • Guitar interfaces
      • Guitardæmpere
      • Reservedele
      • Plektre
      • Pickup
      • Slides
      • Stativer
      • Stropper
      • Strenge
      • Tunere
      • Trådløse systemer
      • Flere guitartilbehør

      Lagersalg - Elektriske guitarer

  • Akustiske guitarer

      Guitar brands

      • Gear4music
      • Hartwood
      • Cordoba
      • Epiphone
      • Fender
      • Furch
      • Gibson
      • Gibson Brugerdefineret
      • Guild
      • Ibanez
      • Martin
      • PRS Guitars
      • Sigma
      • Takamine
      • Tanglewood
      • Taylor
      • Yamaha
      • Flere akustiske brands
    • Typer af akustiske guitarer

      • Akustiske guitarer
      • Elektroakustiske
      • Pakker med akustiske guitarer
      • Begynderguitarer
      • Klassiske guitarer
      • Rejseguitarer
      • Børneguitarer
      • Akustiske venstrehåndsguitarer
      • 12-strengede akustiske guitarer
      • Akustiske basguitarer
      • Roundback Guitarer

      Folkemusikinstrumenter

      • Banjoer
      • Bouzoukis
      • Mandoliner
      • Resonatorguitarer
      • Ukuleler
    • Akustiske guitarforstærkere

      • Gear4music
      • Hartwood
      • SubZero
      • AER
      • Boss
      • Fender
      • Fishman
      • Laney
      • Marshall
      • Orange Amps
      • Roland
      • Yamaha
      • Flere akustiske forstærkere
    • Forstærkertilbehør

      • Forstærkerkasser
      • Dele og reservedele
      • Forstærkerstandere 

      Pedaltilbehør

      • Pedalbræt
      • Patchkabler
      • Pedalkontrollere
      • Splitkabler
      • Strømforsyninger

      Pedaler til akustsk guitar

      • Chorus
      • Kompressor-pedaler
      • Delay-pedaler
      • Trommemaskine-pedaler
      • EQ-pedaler
      • Expression-pedaler
      • Line Selector-pedaler
      • Looper-pedaler
      • Multieffekt-pedaler
      • Oktav-pedaler
      • Preamp-pedaler
      • Reverb-pedaler
      • Tuner-pedaler
      • Vokaleffekt-pedaler
      • Flere akustiske pedaler

      Tilbehør

      • Tilbehørspakker
      • Tasker og kufferter
      • Kabler
      • Capoer
      • Rengøring & Redskaber
      • DVD'er og undervisning
      • Håndøvelser
      • Reservedele
      • Plektre
      • Pickups
      • Slides
      • Stativer
      • Stropper
      • Strenge
      • Tunere
      • Flere tilbehør

      Lagersalg - Akustiske guitarer

  • Basguitarer

      Basguitar brands

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Epiphone
      • ESP
      • Fender
      • Fender Custom Shop
      • Ibanez
      • Jackson
      • Musikmand
      • Sandberg
      • Schecter
      • Squier by Fender
      • Sterling by Music Man
      • Warwick
      • Yamaha
      • Flere basbrands
    • Basguitartyper

      • Pakker med basguitarer
      • Begynder basguitarer
      • Akustiske basguitarer
      • Basguitarer til børn
      • Båndløse basguitarer
      • Venstrehåndsbasguitarer
      • Gør det selv-basguitarer
      • Hollowbody-basguitarer
      • Basguitarer med kort skala

      Extended Range Basguitarer

      • 5-Strengede Basguitarer
      • 6-Strengede Basguitarer
      • 7-Strengede Basguitarer
      • 8-Strengede Basguitarer
      • 12-Strengede Basguitarer
      • Multi-skala Basguitarer
    • Basforstærker brands

      • Gear4music
      • Eden
      • Ampeg
      • Ashdown
      • Darkglass
      • Fender
      • Laney
      • Markbass
      • Orange
      • TC Electronic
      • Flere basforstærkere

      Typer af basforstærkere

      • Comboforstærkere
      • Basforstærkertoppe
      • Rørforstærkere
      • Baskabinetter
      • Basforstærkerpakker
      • Øvelsesforstærkere
    • Basforstærkertilbehør

      • Basforstærkerovertræk
      • Fodpedaler
      • Dele og reservedele

      Pedaltilbehør

      • Pedalbræt
      • Patchkabler
      • Pedalkontrollere
      • Splitkabler
      • Strømforsyninger

      Baspedaler

      • Forstærkersimulatorpedaler
      • Bassynthesizerpedaler
      • Boost Pedaler
      • Chorus-pedaler
      • Kompressorpedaler
      • Distortionspedaler
      • EQ-pedaler
      • Filter-pedaler
      • Fuzz-pedaler
      • Multieffektpedaler
      • Oktavpedaler
      • Overdrive-pedaler
      • Forforstærkerpedaler
      • Volumpedaler
      • Wah-pedaler
      • Flere Baspedaler

      Bastilbehør

      • Tasker og kasser
      • Kabler
      • Rengøring & Værktøj
      • DVD'er & undervisning
      • Ørebeskyttelse
      • Hånd og fingertrænere
      • Reservedele
      • Plektre
      • Pickupper
      • Stativer
      • Remme
      • Strenge
      • Tunere
      • Trådløse systemer

      Lagersalg - Basguitarer

  • Trommer & slagtøj

      Elektroniske sæt -typer

      •  Nybegynder
      • Fremskridende
      • Professionel
      • Pakker
      • Byg dit sæt

      Elektroniske trommesæt

      • Gear4music
      • Alesis
      • Ef-Note
      • Pearl
      • Roland
      • Yamaha
      • Zildjian ALCHEM-E

      E-tromme tilbehør

      • Trommemoduler
      • Trommeforstærkere
      • Dele & Reservedele

      Elektroniske tromme-pads

      • Slagtøjspads
      • Sample pads
      • Tabletop Trommesæt
    • Akustiske sæt

      • Begyndertrommesæt
      • Komplette trommesæt
      • Trommesæt Pakker
      • Shell-pakke
      • Bærbar
      • Junior trommesæt
      • Øvelsespads - Sæt

      Akustiske trommesæt

      • Gear4music
      • Premier
      • DW Drums
      • Gretsch Drums
      • Ludwig
      • Mapex
      • Natal
      • Pearl
      • Tama
      • Yamaha
      • Flere Akustiske Sæt

      Hybrid trommeudstyr

      • Trommetriggere
      • Konverteringssæt
      • Trigger Pads
      • Trigger Pedaler
    • Bækkener

      • Hi-Hats
      • Crash
      • Ride
      • Bækkenpakker
      • China
      • Splash
      • Effekter
      • Lav volumen

      Lilletrommer

      • Standard
      • Dyb
      • Signature
      • Piccolo
      • Popcorn

      Enkelte trommer

      • Stortrommer
      • Tammer
      • Gulvtammer
      • Gongong
      • Octobans
      • Rototammer
    • Trommehardware

      • Trommeklemmer & Holdere
      • Bækkenstativer
      • Trommeracks
      • Hardware-sæt
      • Clutches
      • Hihat Stativer
      • Stortrommepedaler
      • Lilletrommestativer
      • Trommestole
      • Tom-tom Stativer
      • Flere Hardware

      Tilbehør til trommer

      • Tasker & Kufferter
      • Stortrommetilbehør
      • Bækkentilbehør
      • Trommedæmpere
      • Trommeskind
      • Trommemåtter
      • Trommestikker
      • Dele & Reservedele
      • Øvepads
      • Strenge & Seider
      • Flere Trommetilbehør
    • Slagtøj

      • Tilbehør og hardware
      • Cajon-trommer
      • Koklokker
      • March perkussion
      • Slagtøjssæt
      • Lydterapi
      • Flere Slagtøj

      World Percussion

      • Bongo-trommer
      • Congas
      • Darbukas
      • Djembes
      • Flere World Percussion

      Rammetrommer

      • Bendir
      • Bodhrans
      • Håndtrommer
      • Ocean Trommer
      • Tar-Trommer

      Håndpercussion

      • Cabasas
      • Maracas
      • Shakers
      • Tamburiner
      • Triangler
      • Flere Hånd-percussion

      Samba Percussion

      • Caixa Trommer
      • Pandeiro
      • Surdo
      • Tamborim
      • Flere Samba Percussion

      Stemt slagtøj

      • Chime Bars
      • Klokkespil
      • Marimbaer
      • Tongue-trommer
      • Vibraphones
      • Xylofoner
      • Flere Afstemt Slagtøj

      Lagersalg - Trommer

  • Klaverer & keyboards

      Klavermærker

      • Gear4music
      • G4M
      • Alesis
      • Casio
      • Kawai
      • Korg
      • Nord
      • Rhodes
      • Roland
      • Vicomte
      • Yamaha

      Digitale klaverer

      • Digitale klaverer
      • Digitale flygler
      • Stagepianoer
      • Digitale bærbare klaverer
      • Hybridklaverer
      • Børneklaverer
      • Pakker med digitale klaverer
      • Sammensæt din pakke
    • Keyboardbrands

      • Gear4music
      • G4M
      • Casio
      • Korg
      • Roland
      • Vicomte
      • Yamaha

      Keyboards

      • Bærbare Keyboards
      • Arranger Keyboards
      • Keyboards til børn
      • Keyboardpakker
      • Orgler
      • Workstations
    • MIDI-keyboarder

      • G4M
      • SubZero
      • Akai Professional
      • Alesis
      • Arturia
      • Korg
      • M-Audio
      • Native Instruments
      • Nektar Technologies
      • Novation
      • Roland
      • Flere MIDI-keyboarder
    • Synthesizer keyboard-mærker

      • Arturia
      • Behringer
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Yamaha
      • Flere Synth Keyboards
    • Tilbehør

      • Keyboardforstærkere
      • Tasker og kufferter
      • Kabler
      • Rengøring og vedligeholdelse
      • DVD'er og undervisning
      • Expansionsmoduler
      • Gaver og beklædning
      • Hovedtelefoner
      • Lamper
      • Pedaler
      • Strømforsyninger
      • Stativer
      • Stole

      Lagersalg - keyboarder og tilbehør

  • Orkester

      Træblæseinstrumenter

      • Blokfløjter
      • Piccolofløjter
      • Fløjter
      • Klarinetter
      • Oboer
      • Cor Anglais
      • Fagotter
      • Saxofoner
      • Sækkepibe
      • Mundharmonikaer
      • Harmonikaer
      • Melodicas
      • Ocarinas
      • Elektronisk blæs
    • Strengeinstrumenter

      • Violiner
      • Violaer
      • Celloer
      • Kontrabas
      • Harper
      • Klassiske guitarer

      Elektriske strenge

      • Elektriske violiner
      • Elektriske violer
      • Elektriske celloer
      • Elektriske kontrabasser

      Verdensinstrumenter

    • Messingblæsere

      • Kornetter
      • Trompeter
      • Flygelhorn
      • Valdhorn
      • Althorn
      • Barytonhorn
      • Euphonier
      • Trækbasuner
      • Tubaer
    • Slagtøj

      • Concert Trommer
      • Bækkener
      • Klokkespil
      • Gong
      • Marimbaer
      • Pauker
      • Triangel
      • Xylofoner

      Tilbehør til træblæsere

      • Siv
      • Mundstykker
      • Stativer
    • Tilbehør til strengeinstrumenter

      • Strenge
      • Buer
      • Rosin

      Tilbehør til messinginstrumenter

      • Stativer
      • Mundstykker
      • Dæmpere

      Tilbehør

      • Tasker og etuier
      • Metronomer
      • Nodestativer & Dirigent-pulte
      • Tunere
      • Undervisning & DVD'er
      • Livsstil og gaver
      • Taburetter

      Lagersalg - Orkesterinstrumenter og -tilbehør

  • Live-lyd & belysning

      PA-systemer

      • Bærbare PA-systemer
      • Column PA-systemer
      • Komplette PA-systemer

      PA-højttalere

      • Aktive PA-højttalere
      • Passive PA-højttalere
      • Højttalerpakker
      • Gulvhøjttalere
      • Subwoofere
      • Effektforstærkere

      Mikrofoner

      • Vokalmikrofoner
      • Dynamiske mikrofoner
      • Kondensatormikrofoner
      • Instrumentmikrofoner
      • Kameramikrofoner
      • Live mikrofonpakker

      Karaoke-maskiner

    • Trådløse systemer

      • Trådløse mikrofonsystemer
      • Trådløse Instrumentsystemer
      • Trådløs højttalerforbindelse
      • Komponenter til trådløse systemer
      • Tilbehør til trådløse systemer
      • Silent Disco-udstyr

      In-ear monitorer

      • Monitorsystemer
      • Komponenter til monitorsystemer 
      • Monitor øretelefoner

      Signalprocessorer

      • Kompressorer
      • Effektprocessorer
      • Equalizere
      • MIDI-afspillere
      • Noise Gates
      • Delefiltre
      • Vokalprocessorer

      PA-mixere

      • Analoge mixere
      • Digitale mixere
      • Power-mixere
      • Rack-mixere
      • Scenekasse
    • Hovedtelefoner

      • Lukkede hovedtelefoner

      DI-bokse

      • Aktive DI-bokse
      • Passive DI-bokse

      Lydoptagere

      • Håndholdte lydoptagere
      • Multitrack-optagere
      • Videooptagere
      • Tilbehør til lydoptagere
      • Kameratilbehør

      Installationslyd

      Sceneudstyr & Trussing

      • Sceneudstyr
      • Trussing
      • Trommeforhøjere
      • Dansegulve
      • Sceneudstyrstilbehør
    • Live sound tilbehør

      • Kabler
      • Ørebeskyttelse
      • Udstyr-trolleys
      • Kuffert-hardware
      • Mikrofontilbehør
      • Mikrofonstativer
      • Mixertilbehør
      • Mixerstativer
      • Tasker & kufferter til PA-udstyr
      • PA-monitortilbehør
      • PA-monitorstativer

      Scenebelysning

      • LED
      • Lyssøjler
      • Moving Heads
      • Par Bars
      • Festlys
      • Scenebelysningspakker
      • Profil- & Spotbelysning

      Lyseffekter

      • Gobo-lys
      • LED-lyseffekter
      • Lasere
      • Spejlkugler
      • Multi-effektlys
      • Strobelys
    • Effektmaskiner

      • Haze, tåge & røgmaskiner
      • Boblemaskiner
      • Konfetti-kanoner
      • Snemaskiner

      Styringsenheder til belysning

      • DMX Controllers
      • Belysningsfjernbetjeninger
      • Trådløs DMX
      • DMX-interfaces

      Scenebelysningstilbehør

      • Væsker og påfyldninger
      • Tasker & kufferter til lysudstyr
      • Belysningskabler
      • Lampeklemmer
      • Stativer
      • Spejlkuglemotorer
      • Sikkerhedsudstyr
      • Scenelys & pærer

      Lagersalg - PA og live udstyr

  • Studie & produktion

      Audio interfaces

      • USB Audio Interfaces
      • Thunderbolt Audio Interfaces
      • Firewire Audio Interfaces
      • iPhone og iPad lydgrænseflader
      • Audio interface-pakker

      Lydmixere

      • Analoge mixere
      • Kompakte Mixere
      • Digitale mixere
      • USB-mixere
      • Rack Mixer

      Studie-outboard

      • Lydkompressorer
      • Channel Strips
      • Flersporsoptagere
      • Preamps 
      • Flere Studio-outboards
    • Studiemonitorer

      • Aktive Studiemonitorer
      • Passive studiemonitorer
      • Subwoofere
      • Monitor-controllere
      • Sammensæt din pakke

      Mikrofoner

      • Kondensatormikrofoner
      • Dynamiske mikrofoner
      • Båndmikrofoner
      • Rørmikrofoner
      • USB-mikrofoner
      • Mikrofonpakker
      • Flere mikrofoner

      Studio-hovedtelefoner

      • Lukkede hovedtelefoner
      • In-ear hovedtelefoner
      • Åbne hovedtelefoner

      Musik-computere

      Controllers

      • MIDI-controllere
      • MIDI Keyboards
      • iPhone og iPad Controllers
      • Kontroloverflader
      • Video Mixers

      Musik-software

      • DAW'er
      • Plugins
      • Notationssoftware
      • Lydredigering
      • Tilbud på software

      Studiemøbler

      • Studieborde
      • Akustisk behandling
      • Studieskabe
      • Studiestativer
      • Studiestole

      Synthesizere

      • Analoge synthesizere
      • Digitale synthesizere
      • Theremins

      Modulære synthesizere

      • Eurorack-kufferter
      • EURORACK-moduler
      • Modulære systemer
      • Semi-modulære synthesizere
      • Modulære komponenter
    • Studietilbehør

      • Tasker & kasser
      • Kabler
      • Stativer
      • Mikrofontilbehør
      • Mikrofonstativer
      • Flere tilbehør

      Synth-brands

      • Arturia
      • Behringer
      • Elektron
      • Erica Synths
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Sequential
      • Flere synth-brands

      Sequencere

      • Akai Professional
      • Arturia
      • Elektron
      • Korg
    • Trommemaskiner

      • Alesis
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Flere trommemaskiner

      Samplere

      • Akai Professional
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Flere samplere

      Synth-tilbehør

      • Synth-tasker & kasser
      • Synth-effektenheder
      • Synth expression-pedaler
      • MIDI Interfaces
      • Synth-stativer

      Lagersalg af studieudstyr

  • Musiksoftware

      DAW'er

      • Ableton
      • Pro Tools
      • Fender studie Pro
      • FL Studio
      • Cubase
      • Bitwig
      • Reason Studios
      • Magix
    • Virtuelle instrumenter

      • Synth-plugins
      • Tromme-plugins
      • Nøgle-plugins
      • Sampler Plugins
      • Plugins til strenge
      • Sequencer-plugins
      • Vokal-plugins
      • Orkester-plugins
      • Guitar-plugins
      • Bass-plugins
      • pakkeer

      Instrumentmærker

      • Arturia
      • Cherry Lyd
      • EastWest
      • GForce
      • Komplete
      • Roland
      • Spitfire Audio
      • Toontrack
      • Universal Audio
      • u-he
      • XLN Audio
    • Effekt-plugins

      • EQ
      • Kompressor
      • Reverb
      • Delay
      • Multieffekter
      • Amp-simuleringer
      • Kanalstrimler
      • Forvrængning
      • Mastering
      • Vocal Processing
      • pakkeer

      Effekter af mærker

      • Antares
      • Arturia
      • Celemony
      • FabFilter
      • iZotope
      • Moog
      • Solid State Logic
      • Soundtoys
      • Strymon
      • Synchro Arts
      • Universal Audio
    • Flere software

      • DJ-software
      • Lydredigering
      • Udvidelsespakker
      • Sample-pakker
      • Notationssoftware
      • Vejledninger
      • Video-software
      • Rydning af software
      • Flere plugins

      Tilbud på software

  • DJ-udstyr

      DJ-mærker

      • Pioneer DJ
      • Denon DJ
      • AlphaTheta
      • RANE
      • Native Instruments
      • Numark
      • Hercules
      • Roland
      • Technics
    • DJ-controllere

      • Alt-i-én DJ-systemer
      • Software til DJ Controllers
      • Pioneer DJ Controllers
      • Denon DJ-systemer
      • Numark DJ Controllers
      • DJ-controller pakker

      DJ Decks

      • DJ-afspillere
      • CD-afspillere
      • MP3-afspillere
      • DJ-pakker

      DJ-mixere

      • 2-kanals DJ-mixere
      • 4-kanals DJ-mixere
      • Roterende og boutique-mixere
      • Pioneer DJ Mixere
    • DJ-hovedtelefoner

      • AIAIAI DJ-hovedtelefoner
      • Numark
      • Pioneer DJ-hovedtelefoner
      • Sennheiser

      DJ-møbler

      • Stativer & reoler
      • DJ Laptop Stativer
      • Højttalerstativer
      • DJ-mikrofonstativer

      Tilbehør

      • DJ Tasker & kufferter
      • Kabler
      • Decksavers
      • Belysningstilbehør
      • Mixertilbehør
      • DJ-software
    • Vinyltilbehør

      • Control vinyl
      • Pladerengøring
      • Modvægter til pladespillere
      • Slipmats
      • Nåle
      • Pickups til pladespillere

      Bærbar DJ

      • Højttalere
      • PA-pakker til DJ
      • Mikrofoner
      • Scenebelysning
    • DJ-effektenheder

    • Scratch-DJ

      • Scratch-mixere
      • Scratch-nåle
      • Scratch-vinyl

      Lagersalg - DJ-udstyr

  • Hjemmelyd

      Hovedtelefoner

      • In-ear
      • On-ear
      • Over-ear
      • Trådløse hovedtelefoner
      • Støjreducerende hovedtelefoner
    • Hi-Fi

      • HiFi Højttalere
      • Pladespillere
      • CD-afspillere
      • Vinyl opbevaring

      Hjemmebiograf

      • Møbel
      • Projektorer
      • Soundbars
      • AV-tilbehør
    • Festudstyr

      • Karaoke maskiner
      • Festtalere
      • Festlys
      • Effektmaskiner

      Bærbar lyd

      • Bluetooth-højttalere
      • Bærbare højttalere
    • Udstyr til podcasting

      • Podcasting-mikrofoner
      • Podcasting-pakker

      Installeret lyd

      • Højttalere
      • Pakker
      • Effektforstærkere
      • Tilbehør
    • Gaver

      • Husholdningsartikler
      • Tøj
      • tilbehør
      • Tekniske gaver

      Home Audio mærker

      • AVCOM
      • Crosley
      • Gadhouse
      • ifi Audio
      • Kanto
      • Lenco
      • Marshall
      • V-Moda

      Lagersalg - Home Audio

  1. Home >
  2. Elektriske guitarer >
  3. Tilbehør >
  4. Rengøring og redskaber

Guitar Rengøring & Værktøj

Bevar udseendet og funktionaliteten i dit udstyr. Guitarrensningsværktøjer leverer alt hvad du har brug for for at vedligeholde din guitar eller bas.

Bevar udseendet og funktionaliteten i dit udstyr. Guitarrensningsværktøjer leverer alt hvad du har brug for for at vedligeholde din guitar eller bas.

Dækker poleringsmidler, smøremidler, kabelskærere, elektroniske testere og mere, så du kan påtage dig ethvert job. Som altid leveres det hele med vores to-års garanti.

Viser 40 af 250 produkter

Instrument polerings klud

Instrument polerings klud
Lint fnugfri bomulds handske
18 kr.
20+ på lager

Guitar Polish & Cleaner fra Gear4music, 50ml

Guitar Polish & Cleaner fra Gear4music, 50ml
54 kr./100ml
27 kr.
20+ på lager

Guitar vedligeholdelses sæt og strenge spoler 30ml

Guitar vedligeholdelses sæt og strenge spoler 30ml
Indeholder polering, strenge spoler og pudseklud
27 kr.
20+ på lager

D'Addario Lemon Oil Cleaner

D'Addario Lemon Oil Cleaner
71,19 kr./100ml
42 kr.
20 på lager

Vedligeholdelsessæt og Strengspole til Guitar, 100 ml

Vedligeholdelsessæt og Strengspole til Guitar, 100 ml
Ca 3,50 kr/10ml
45 kr.
20+ på lager

Ernie Ball 4222 Guitar Polish & Cloth

Ernie Ball 4222 Guitar Polish & Cloth
52,63 kr./100ml
60 kr.
7 på lager

D'Addario XLR8 String Lubricant/Cleaner

D'Addario XLR8 String Lubricant/Cleaner
Fjerner friktion for hurtigere spil
65 kr.
20+ på lager

GHS Fast Fret String Lubricant, 4oz

GHS Fast Fret String Lubricant, 4oz
Uundværlig rengørings- og smøremiddel til strenge
69 kr.
20+ på lager

Dunlop Formula 65 Lemon Oil, 1 Fluid Oz

Dunlop Formula 65 Lemon Oil, 1 Fluid Oz
250 kr./100ml
75 kr.
20+ på lager

Dunlop Formula 65 Guitar Polish & Cleaner, 1 Fluid Oz

Dunlop Formula 65 Guitar Polish & Cleaner, 1 Fluid Oz
250 kr./100ml
75 kr.
20+ på lager

Guitarhalsstøtte og arbejdsmåtte fra Gear4music

Guitarhalsstøtte og arbejdsmåtte fra Gear4music
Guitarvedligeholdelse gjort nemt
136 kr.
20+ på lager

Guitar streng Winder fra Gear4music

Guitar streng Winder fra Gear4music
Gør streng ændringer hurtigere
9,00 kr.
20+ på lager

Guitar String Cleaner & Conditioner fra Gear4music, 50 ml

Guitar String Cleaner & Conditioner fra Gear4music, 50 ml
72 kr./100ml
36 kr.
20+ på lager

Guitar Lemon Oil fra Gear4music, 50ml

Guitar Lemon Oil fra Gear4music, 50ml
72 kr./100ml
36 kr.
20+ på lager

Fender Slick String Cleaner

Fender Slick String Cleaner
Gendanner og forlænger strengens levetid for vedvarende ydeevne
46,95 kr.
Flere på vej

Fender Magisk gribebrætolie

Fender Magisk gribebrætolie
71,05 kr./100ml
81 kr.
3 på lager

MusicNomad FRINE Fret Polish

MusicNomad FRINE Fret Polish
310 kr./100ml
93 kr.
6 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad The Guitar One - All in 1 Cleaner, Polish & Wax

Music Nomad The Guitar One - All in 1 Cleaner, Polish & Wax
Alt, hvad du skal bruge til at rengøre, polere og vokse — alt i én flaske
118 kr.
14 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Fretboard F-ONE Oil - Cleaner & Conditioner

Music Nomad Fretboard F-ONE Oil - Cleaner & Conditioner
196,67 kr./100ml
118 kr.
17 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Tune-It, String Instrument Lubricant

Music Nomad Tune-It, String Instrument Lubricant
Hold dit instrument ultrastærkt, stemt og med en perfekt lyd
127 kr.
10 på lager

Big Bends Lil Luber Ultra sadel Sauce .5cc

Big Bends Lil Luber Ultra sadel Sauce .5cc
kr. 21/ml
136 kr.
4 på lager

DAddarioHumidipak Std Replacement, 3 Pack

DAddarioHumidipak Std Replacement, 3 Pack
Beskytter mod vridning og revner
154 kr.
4 på lager

Dunlop Formula 65 Finger Board Care Kit

Dunlop Formula 65 Finger Board Care Kit
74,58 kr./100ml
176 kr.
8 på lager

Ernie Ball Instrument Care 3-Pack with Microfibre Cloth

Ernie Ball Instrument Care 3-Pack with Microfibre Cloth
Strengrens giver længere levetid til strengene
182 kr.
9 på lager

Taylor Guitar Dehumidifier

Taylor Guitar Dehumidifier
Fremstillet af 100 % naturligt bambuskul
182 kr.
1 på lager

Martin 18A0135 Satin Guitar Cleaner

Martin 18A0135 Satin Guitar Cleaner
Forlæng levetiden på din guitars færdiggørelse takket være et rent og beskyttende design
200 kr.
6 på lager

Boveda Humidity Control Guitar Storage 4-Pack, 49% 70g

Boveda Humidity Control Guitar Storage 4-Pack, 49% 70g
Beskytter din guitar mod at slå sig og revne under opbevaring
200 kr.
15 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Frine Fret Polishing Kit, Bundle

Music Nomad Frine Fret Polishing Kit, Bundle
Hold dine bånd helt pletfri med dette praktiske poleringssæt
227 kr.
10 på lager

Dunlop System 6503 Body And Fingerboard Cleaning Kit

Dunlop System 6503 Body And Fingerboard Cleaning Kit
100 kr./100ml
236 kr.
3 på lager

D'Addario PW-HPK-03 Humidipak Restore Kit

D'Addario PW-HPK-03 Humidipak Restore Kit
Genopfrisker ekstremt tørre guitarer og Cases
251 kr.
4 på lager

Planet Waves Humidipak Automatic Humidity Control System (for guitar)

Planet Waves Humidipak Automatic Humidity Control System (for guitar)
Beskytter mod vridning og revner
300 kr.
4 på lager

Dunlop Formula 6504 Guitar Tech Care Kit

Dunlop Formula 6504 Guitar Tech Care Kit
91,27 kr./100ml
324 kr.
10 på lager

Dunlop System 6500 Guitar Care and Maintenance Kit

Dunlop System 6500 Guitar Care and Maintenance Kit
65,88 kr./100ml
390 kr.
10 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Guitar Work Station

Music Nomad Guitar Work Station
Sikker reparation med skridsikker overflade for bedre greb
446 kr.
3 på lager

D'Addario PW-ECK-01 Instrument Care Kit

D'Addario PW-ECK-01 Instrument Care Kit
Indeholder alle de vigtigste ting til at holde dit instrument i de perfekt stand
686 kr.
2 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Precision Setup Gauge Set - 6 pc.

Music Nomad Precision Setup Gauge Set - 6 pc.
Nem at følge med trin-for-trin-retningslinjer
718 kr.
4 på lager

Music Nomad diamantbelagt sadelfilsæt

Music Nomad diamantbelagt sadelfilsæt
Diamantbelægning skærer og polerer sadelriller samtidig
1.064 kr.
5 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Keep It Simple, Setup (KISS) Starter Kit Bundle

Music Nomad Keep It Simple, Setup (KISS) Starter Kit Bundle
Ultimativt optimeret setup med et seksdelt gauge-sæt
2.264 kr.
1 på lager
NYT PRODUKT 

Music Nomad Ultimate At Home Work Station - 11 pieces

Music Nomad Ultimate At Home Work Station - 11 pieces
785 kr./100ml
2.355 kr.
1 på lager
NY LANCERING

G4M ClimateLock displaykabinet til elektriske og akustiske guitarer

G4M ClimateLock displaykabinet til elektriske og akustiske guitarer
Aktiv fugtighedskontrol beskytter din guitar
5.456 kr.
20+ på lager
Se flere produkter

Flere guitartilbehør

  • Tilbehørspakker
  • Tasker & etuier
  • Kabler
  • capos
  • DVD'er og undervisning
  • Ørebeskyttelse
  • Håndøvere
  • Gaver og beklædning
  • Guitargrænseflader
  • Guitar tøjter
  • Dele & Reservedele
  • picks
  • Pickups
  • Slides
  • stativer
  • Remme
  • Strenge
  • tunere
  • Trådløse systemer
Gennemse alle Sennheiser Udstyr Gennemse alle Shure mikrofoner, hovedtelefoner og skærme Gennemse alle Akai Professional DJ og produktionsudstyr Gennemse alle Pioneer DJ udstyr Gennemse alle Gibson guitarer og tilbehør Gennemse alle Marshall-forstærkere og tilbehør
Apple Pay image Visa image Mastercard image Payment card image Payment card image Google Pay image Paypal image
MasterCard SecureCode
Verified by Visa
  • Guitarer
  • Trommer
  • Klaverer/Synths
  • Orkester
  • Studie
  • Live og PA

Gear4music Limited

Registreret adresse: Holgate Park Drive, York, United Kingdom, YO26 4GN UK Firmanummer 03113256 Momsnummer 12631065 Gear4music (Holdings) plc er noteret på AIM, en del af London Stock Exchange.
Klik her for at besøge vores Investor hjemmeside.
  • 70.228 produkter fra
    1.153 producenter

Konti

Uddannelseskonto

Log på

Information

Annuller din ordre

Start din returnering

Start din indbytning

Vilkår og betingelser

Ofte stillede spørgsmål om finans

Data og cookiepolitik

Politik for forbrugeranmeldelser

Site Map

Moderne Slaveri Statement

Skift til mobil version

© Gear4music 2003 - 2026

Vælg dit land og sprog for at se lokale priser og leveringsmuligheder.

  • BelgiëNLFRDEEN
  • Česká republikaCSEN
  • DanmarkDAEN
  • DeutschlandDEEN
  • EspañaESEN
  • FranceFREN
  • IrelandEN
  • ItaliaITEN
  • NederlandNLEN
  • NorgeNOEN
  • ÖsterreichDEEN
  • PolskaPLEN
  • PortugalPTEN
  • Republika SlovenijaSLEN
  • SchweizDEFRITEN
  • SlovenskoSKEN
  • SuomiFIEN
  • SverigeSVEN
  • United KingdomEN
  • U.S.A.ENES